SDG Faaliyetleri

  Giriş Yapan Kişinin Adı Soyadı: Veri girişini yapan kişinin bilgisi

   

  Birim: Proje ve ya faaliyetin hangi birim tarafından yapıldığı bilgisi (Örn: Veri Yönetim Ofisi)

   

  Faaliyeti Yapan Bölüm, Kişi ya da Kişilerin İsimleri: Proje ve ya faaliyetin hangi bölüm, kişi ya da kişiler tarafından yapıldığı bilgisi. (Not: Faaliyet kalabalık öğrenci grubuyla yapıldıysa öğrencilerin bölümü yazılmalıdır.)

   

  Faaliyete Uygun Haber Başlığı: Faaliyetin haberleştirildiğini göz önüne alarak haberi nitelendirir biçimde uygun bir haber başlığı yazılmalıdır.

   

  Haber İçeriği: Faaliyetin yapıldığı yer ve yapıldığı tarih bilgilerini de içeren en az 500 karakterlik haber metni yazılmalıdır. (Not: Faaliyet daha önce haberleştirilmiş ise ilgili haberden alıntı yapılabilir.)

   

  Faaliyet hangi SDG kapsamındadır?: Faaliyetin dahil olabileceği topluma katkı değerini işaretleyiniz. (Not: Faaliyet birden fazla SDG değeri kapsamına giriyorsa çoklu işaretleme yapınız.)

  SDG açıklamalarına bu yazıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Detaylı kılavuz için bu yazıya tıklayabilirsiniz.

   

  Faaliyetin Yapıldığı Yıl: Faaliyetin yapıldığı yılı işaretleyiniz. (Örn: Faaliyet 2021 yılında başlamış ve 2022 yılında bitmiş ise 2022 yılını işaretleyiniz.)

   

  Haber Linki: Faaliyet ulusal ya da uluslararası basında haberleşti ise ilgili web sitelerinin linkini giriniz. Faaliyet haberleştirilmemiş ise üniversitemiz web sitesindeki ilgili duyuru, haber vb. sayfaların linkini ekleyiniz. (Birden fazla link kullanımında linkler arasına “virgül” koyunuz.

  Etkinlik Fotoğrafları: İlgili faaliyete ilişkin 3 fotoğrafı dosya seç butonlarına tıklayarak ekleyiniz. Fotoğrafın olmadığı durumlarda broşür, duyuru gibi tasarımları ekleyebilirsiniz.

  Gönderim sırasında oluşan bir aksaklık varsa 1261 dahili numarasından ulaşabilirsiniz.